RN55C6191DB14
MFR.Part #
RN55C6191DB14
JLCPCB Part #
C1415333
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors