RN55E6651FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E6651FB14
JLCPCB Part #
C1414423
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors