Y0789133R000B9L
MFR.Part #
Y0789133R000B9L
JLCPCB Part #
C1464280
Description
-55℃~+125℃ 133Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS