CMF65R15000GNBF
MFR.Part #
CMF65R15000GNBF
JLCPCB Part #
C1433788
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 150mΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors