CMF65R10000GNBF
MFR.Part #
CMF65R10000GNBF
JLCPCB Part #
C1433826
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 100mΩ Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors