RN65C8870FRSL
MFR.Part #
RN65C8870FRSL
JLCPCB Part #
C1799816
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors