CMF658K4500BHRE70
MFR.Part #
CMF658K4500BHRE70
JLCPCB Part #
C3541995
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors