CMF6575K000FLBF
MFR.Part #
CMF6575K000FLBF
JLCPCB Part #
C1419829
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors