CMF656R3400FKEK70
MFR.Part #
CMF656R3400FKEK70
JLCPCB Part #
C1424520
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 6.34Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS