CMF55383R00BHR6
MFR.Part #
CMF55383R00BHR6
JLCPCB Part #
C1790380
Description
-55℃~+175℃ 383Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors