CMF656K9800FKBF
MFR.Part #
CMF656K9800FKBF
JLCPCB Part #
C1421540
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors