RNC65H7153FRRE6
MFR.Part #
RNC65H7153FRRE6
JLCPCB Part #
C3498409
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors