CMF654K2200FKEK
MFR.Part #
CMF654K2200FKEK
JLCPCB Part #
C1420248
Description
1.5W 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS