CMF65402K00BHEK
MFR.Part #
CMF65402K00BHEK
JLCPCB Part #
C1424625
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS