RNC65J1004BRRE765
MFR.Part #
RNC65J1004BRRE765
JLCPCB Part #
C3387653
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors