Y0072401R000T9L
MFR.Part #
Y0072401R000T9L
JLCPCB Part #
C1460852
Description
-55℃~+125℃ 250mW 401Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS