CMF653M0100FKEK
MFR.Part #
CMF653M0100FKEK
JLCPCB Part #
C3490438
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 3.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS