CMF6539R200BHEK
MFR.Part #
CMF6539R200BHEK
JLCPCB Part #
C1424628
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 39.2Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS