CMF55392R00BHEK
MFR.Part #
CMF55392R00BHEK
JLCPCB Part #
C1423088
Description
-55℃~+175℃ 392Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS