CMF5527K400DHBF
MFR.Part #
CMF5527K400DHBF
JLCPCB Part #
C1422888
Description
-55℃~+175℃ 27.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors