CMF6524K300FKEK11
MFR.Part #
CMF6524K300FKEK11
JLCPCB Part #
C1404273
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 24.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS