CMF65226K00FKEB11
MFR.Part #
CMF65226K00FKEB11
JLCPCB Part #
C1792399
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 226kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS