RWR81N61R9FRS70
MFR.Part #
RWR81N61R9FRS70
JLCPCB Part #
C1834933
Description
-55℃~+250℃ 1W 61.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors