CMF651K2000JKEK
MFR.Part #
CMF651K2000JKEK
JLCPCB Part #
C1420255
Description
1.2kΩ 1.5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS