CMF6515R000FKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6515R000FKEK
JLCPCB Part #
C1419707
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS