CMF6510M000FKEK
MFR.Part #
CMF6510M000FKEK
JLCPCB Part #
C1441044
Description
1.5W 10MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS