Y16244K30000T9W
MFR.Part #
Y16244K30000T9W
JLCPCB Part #
C4098380
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.3kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS