CMF60R51000FNBF
MFR.Part #
CMF60R51000FNBF
JLCPCB Part #
C1407418
Description
-55℃~+175℃ 1W 510mΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors