CMF6090K900FHEK
MFR.Part #
CMF6090K900FHEK
JLCPCB Part #
C1423019
Description
1W 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS