CMF60845K00FKEA
MFR.Part #
CMF60845K00FKEA
JLCPCB Part #
C1770261
Description
-55℃~+175℃ 1W 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS