CMF60825R00FHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60825R00FHBF
JLCPCB Part #
C1422750
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
1W 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors