CMF60732R00BHR670
MFR.Part #
CMF60732R00BHR670
JLCPCB Part #
C3394160
Description
-55℃~+175℃ 1W 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors