CMF6061K900FKEA
MFR.Part #
CMF6061K900FKEA
JLCPCB Part #
C1770561
Description
1W 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS