CMF6060R000BHR6
MFR.Part #
CMF6060R000BHR6
JLCPCB Part #
C3378952
Description
-55℃~+175℃ 1W 60Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors