TNPW080541K2BYEA
MFR.Part #
TNPW080541K2BYEA
JLCPCB Part #
C1720699
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 41.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS