CMF60500R00JKEK
MFR.Part #
CMF60500R00JKEK
JLCPCB Part #
C1395996
Description
1W 500Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS