CMF60510R00JKEK
MFR.Part #
CMF60510R00JKEK
JLCPCB Part #
C1420200
Description
1W 510Ω Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS