CMF6047K500CHEA
MFR.Part #
CMF6047K500CHEA
JLCPCB Part #
C1786102
Description
-55℃~+175℃ 1W 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS