Y007552R4200T9L
MFR.Part #
Y007552R4200T9L
JLCPCB Part #
C1466653
Description
-55℃~+125℃ 300mW 52.42Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS