CMF60400K00BHEK
MFR.Part #
CMF60400K00BHEK
JLCPCB Part #
C1402194
Description
-55℃~+175℃ 1W 400kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS