CMF603R4000FKR6
MFR.Part #
CMF603R4000FKR6
JLCPCB Part #
C1797873
Description
-55℃~+175℃ 1W 3.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors