CMF603K1600CHEA
MFR.Part #
CMF603K1600CHEA
JLCPCB Part #
C3517873
Description
-55℃~+175℃ 1W 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS