CMF6038K300FHEK
MFR.Part #
CMF6038K300FHEK
JLCPCB Part #
C3371785
Description
-55℃~+175℃ 1W 38.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS