P0805E4533BNT
MFR.Part #
P0805E4533BNT
JLCPCB Part #
C4022680
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS