CMF6037R400FKEB
MFR.Part #
CMF6037R400FKEB
JLCPCB Part #
C1770625
Description
-55℃~+175℃ 1W 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS