CMF60374R00FKEB
MFR.Part #
CMF60374R00FKEB
JLCPCB Part #
C1770697
Description
-55℃~+175℃ 1W 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS