CMF6033R000JKR664
MFR.Part #
CMF6033R000JKR664
JLCPCB Part #
C1780876
Description
-55℃~+175℃ 1W 33Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors