CMF605K1100FKRE70
MFR.Part #
CMF605K1100FKRE70
JLCPCB Part #
C3531240
Description
-55℃~+175℃ 1W 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors