CMF60R22000JNBF
MFR.Part #
CMF60R22000JNBF
JLCPCB Part #
C1433011
Description
-55℃~+175℃ 1W 220mΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors