CMF60312K00BERE70
MFR.Part #
CMF60312K00BERE70
JLCPCB Part #
C1801114
Description
-55℃~+175℃ 1W 312kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors